Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
 
Mikołajkowa impreza integracyjna
2013-12-03  / 

Mikołajkowa impreza integracyjna

Członkowie Speedway Fanclub Częstochowa wspólnie z CKM Włókniarz i przyjaciółmi zachęcają, by przyłączyć się do akcji „Gwiazdy Sportu i Estrady Dzieciom Niepełnosprawnym”. Impreza odbędzie się 6 grudnia w restauracji Stacherczak.

“Gwiazdy Sportu i Estrady Dzieciom Niepełnosprawnym” to cykliczne wydarzenie kulturalno-społeczne od 16 lat organizowane m.in. przez SFC Częstochowa. Unimot Express Sp. z o.o., jako sponsor tytularny speedrowerowej drużyny Lwy Unimot Częstochowa, gorąco zaprasza do wsparcia inicjatywy.

 

W imprezie udział wezmą m.in. Janusz Darocha i Sławomir Drabik. Nie zabraknie, oczywiście, zawodników Lwów Unimot Częstochowa. Jak zawsze, dla przybyłych niepełnosprawnych dzieci zostaną przygotowane paczki mikołajkowe. Organizatorzy zachęcają wszystkich chętnych do wsparcia inicjatywy – nie tylko w sposób finansowy, ale również rzeczowy i poprzez wolontariat.

 

Prezenty w postaci zabawek, słodyczy, odzieży oraz innych datków można przekazywać do klubu CKM Włókniarz, Speedway Fan Clubu i Klubu Stacherczak (z adnotacją „Mikołaj”).

 


powrót