Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
 
Sklep iOLEJE.pl w mediach
2011-06-22  / 

Sklep iOLEJE.pl w mediach

iOLEJE.pl to pierwszy w Polsce profesjonalny sklep internetowy z olejami smarowymi działający od 5 miesięcy. Ten okres potwierdził słuszność decyzji o jego uruchomieniu. Cały czas rośnie liczba nowych klientów oraz co nas bardzo cieszy, zwiększa się liczba klientów powracających, którzy dzięki zadowoleniu z zakupów w naszym sklepie dokonują kolejnych transakcji.

 

Sklep internetowy www.ioleje.pl. jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie sklepów internetowych. Planujemy dalszy rozwój tego projektu. Wykorzystujemy Marketing Internetowy do działań promocyjnych. Działania SEO pozwoliły nam zoptymalizować nie tylko budowę samego sklepu ale także szereg działań promocyjnych prowadzonych w Internecie. Nasze działania prowadzą do ciągłego wzrostu liczby użytkowników oraz do wzrostu świadomości naszej marki ioleje.pl wśród użytkowników, co także procentuje w ilości zamówień.

 

 

Nasze liczby:
39 813 Bezwzględna liczba niepowtarzalnych użytkowników
1550 Średnia dzienna ilość użytkowników
207 437 Odsłony

Działania marketingowe rozszerzyliśmy również o reklamę w czasopismach branżowych.
iOLEJE.pl w czasopiśmie MOTOR

 powrót