Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
 
Unimot Express po raz kolejny kibicuje kolarzom
2014-05-14  / 

Unimot Express po raz kolejny kibicuje kolarzom

W najbliższą niedzielę, 18 maja, odbędzie się 42. edycja Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Grand Prix Częstochowy o Puchar Prezydenta Miasta. Jednym z czołowych sponsorów Wyścigu jest Unimot Express.

Wydarzenie jest umieszczone w kalendarzu imprez Polskiego Związku Kolarskiego i zostało wpisane do cyklu wyścigów o Mistrzostwo Polski w Kryterium III Eliminacja.

 

W wyścigu wezmą udział zawodnicy kategorii: ELITA ORLIK, na dystansie 74 km (40 okrążeń o długości 1850 m) oraz KOBIETY OPEN, na dystansie 37 km (20 okrążeń o długości 1850 m).

Trasa wyścigu będzie przebiegała w III Alei – od środkowego pasa na wysokości OKF, przez al. Sienkiewicza, pasaż Bareły, ulice: 7 Kamienic i Pułaskiego.

Uroczyste otwarcie imprezy przez Prezydenta Miasta Częstochowy nastąpi o godz. 15.40. Zakończenie oraz wręczenie nagród jest planowane ok. godz. 17.45.

 

Organizatorem wyścigu jest - sponsorowany przez Unimot Express - Częstochowski Kolarski Klub Sportowy „Kolejarz-Jura”.

 

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w imprezie.


powrót