Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
Archiwum
2009-04-15  / 

Jesteśmy Solidną Firmą

Program SOLIDNA FIRMA od pięciu lat wspiera i promuje uczciwe firmy, poddając je zarazem weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw.

Udział w Programie biorą firmy, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek. Firma Unimot Express już po raz drugi wzięła udział w tym programie.

więcej
2008-03-31  / 

Poszerzyliśmy ofertę olejów bazowych o polialfaolefiny

W marcu 2008 r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą TATNEFT z Tatarstanu - jednym z największych koncernów naftowych w Rosji. Firma TATNEFT to solidny partner z 60-cio letnimi tradycjami.

więcej
2007-12-31  / 

Jesteśmy w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm

Zestawienie Forbesa powstało we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet.

Na liście wyróżnionych znalazły się przedsiębiorstwa, które najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość w latach 2004 – 2006, a ich przeciętna roczna stopa wzrostu wartości przekroczyła 50%.

więcej
2007-05-20  / 

VI Grand Prix Jasnej Góry

Jako sponsor główny mieliśmy zaszczyt zaprosić Państwa na VI Międzynarodowe Kryterium Kolarskie Grand Prix Jasnej Góry

Wyścig odbył się 13 maja 2007 pod klasztorem jasno-górskim. Start i meta wyścigu usytuowane były przed głównym wejściem na Jasną Górę, nieopodal Bramy Lubomirskich.

« poprzednia    1 24 5 6 7 8 9 10 11 12 13    następna »