Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
Archiwum
2011-01-28  / 

Wsparcie i pomoc finansowa na rzecz fundacji: "Pożywienie darem serca"

Firma Unimot Express otrzymała podziękowania za dotychczasowe wsparcie i pomoc finansową na rzecz fundacji: "Pożywienie darem serca".

więcej
2011-01-12  / 

Program rozwoju umiejętności menedżerskich "First-Time Manager 2010"

"Najlepsze firmy na świecie traktują problem powoływania i rozwoju nowych menedżerów bardzo poważnie. Standardem obecnie stają się programy łączące diagnostykę stylów i umiejętności menedżera, warsztaty (w tym ćwiczenia on-line), coaching oraz dodatkowe wsparcie".  Również i nasza firma dbając o najwyższy poziom obsługi Klientów oraz rozwój kompetencji i umiejętności naszej Kadry korzysta z uznanych programów szkoleniowo-rozwojowych.

więcej
2010-12-23  / 

Zmodernizowana stacja "BLISKA" w Częstochowie

Nasza stacja przy ul. Dębowej 30/32 w Częstochowie jest jeszcze bardziej nowoczesna i przyjazna klientowi.
Remont dobiega końca, a zainstalowane nowoczesne dystrybutory Wayne Dresser umożliwiają tankowanie pojazdów na sześciu stanowiskach jednocześnie. Dzięki najwyższej klasy dystrybutorom wszystkie rodzaje paliw są wydawane znacznie szybciej.
Sprawdź nasze promocje - zapraszamy na zmodernizowaną stację "BLISKA"!

więcej
2010-12-21  / 

Unimot Express w etapie negocjacji w procesie prywatyzacji "PZL-Sędziszów" S.A

Zgodnie z komunikatem zamieszczonym na stronach Ministerstwa Skarbu Państwa Spółka Unimot Express Sp. z o.o. jest uczestnikiem kolejnego etapu w procesie prywatyzacji Wytwórni Filtrów „PZL-Sędziszów” S.A.    


Komunikat Ministerstwa Skarbu Państwa

2010-11-18  / 

Modernizacja stacji paliw w Częstochowie

Rozpoczęliśmy modernizację stacji paliw w Częstochowie przy ul. Dębowej 30/32. Zostaną zainstalowane nowoczesne multipaliwowe dystrybutory, dzięki którym zwiększy się liczba pojazdów tankowanych jednocześnie, a także przyspieszy tankowanie. Istotnym elementem remontu naszej stacji jest dostosowanie jej do nowych wymogów Unii Europejskiej pod kątem ochrony środowiska. Zapraszamy na naszą stację "BLISKA", gdzie pomimo trwających prac modernizacyjnych oferujemy szereg promocji oraz udogodnień dla klientów.

więcej
2010-10-27  / 

Ogłoszenie - specjalista ds. hurtowej sprzedaży węgla

więcej

« poprzednia    1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13    następna »