Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
Archiwum
2012-07-23  / 

Extremizer Motor Show - 19 sierpnia Ełk

Już 19 sierpnia 2012 roku odbędzie się kolejna impreza z cyklu Extremizer Motor Show, jedyny taki event w północno – wschodniej Polsce. Pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem licznej publiczności, której liczba doszła do 15 tyś. osób oraz stu dwudziestu ścigających się zawodników z całego kraju.

więcej
2012-05-30  / 

Extremizer Motor Show. Lotnisko Rudniki 2012

Dziękujemy za udział!


Organizatorzy Extremizer Motor Show na lotnisku Rudniki koło Częstochowy dziękują za udział w imprezie wszystkim widzom oraz dziennikarzom, fotoreporterom i operatorom, którzy przyjechali z różnych stron Polski. Mamy nadzieję, że spodobały się Wam zarówno atrakcje motoryzacyjne jak i część rozrywkowa, a show dostarczyło mocnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Impreza była udana. Uczestniczyło w niej 10.000 tysięcy widzów. Ta duża liczba świadczy o popularności sportów motorowych oraz potrzebie podobnych imprez w tym regionie.

więcej
2012-05-08  / 

CZĘSTOCHOWSCY SPEEDROWERZYŚCI WICEMISTRZAMI EUROPY DRUŻYN KLUBOWYCH

Zawodnicy speedrowerowego klubu LWY Unimot Częstochowa, którzy zajęli drugie miejsce w Mistrzostwach Europy Drużyn Klubowych 2012, byli w piątek 4 maja gośćmi prezydenta miasta Krzysztofa Matyjaszczyka.

więcej
2012-04-27  / 

Warsaw Extremizer Motor Show / Lotnisko Bemowo - 21/22.04.2012

Warsaw Extremizer Motor Show, czyli...

 

… szybkie, głośne i emocjonujące otwarcie sezonu 2012' pod znakiem Extremizer!

 

Tysiące koni mechanicznych, ujarzmionych przez najlepszych polskich kierowców! Drift, wyścigi na ¼ mili, niesamowite pokazy Jet Car, motocyklowe i quadowe popisy stunterów! Te ekstremalne atrakcje czekały na miłośników sportów motorowych, którzy 21 i 22 kwietnia przyjechali na warszawskie lotnisko Bemowo.

więcej
2012-04-13  / 

Extremizer obecny na otwarciu sezonu tuningowego w Bełchatowie!!!

Podczas imprezy zorganizowanej przez Tuning Club Bełchatów zaprezentowano wiele niesamowitych maszyn. Odbyły się  ciekawe konkursy między innymi na najładniejsze i najgłośniejsze  jak i najniższe auto zlotu. Volkswagen Vento okazał się zwycięzcą. Był tak bardzo obniżony, że prowadzący konkurs, Kamil Kaczorowski, poprosił o podniesienie kabla leżącego przed wjazdem na scenę by auto mogło przejechać. 

 

więcej
2012-03-20  / 

Częstochowskie medale w przełajowych mistrzostwach Polski

Przy pięknej, wiosennej pogodzie rozgrywano w niedzielę (18 marca) w Konopiskach Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym kategorii masters. Trasa przebiegała wokół kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Przeważały długie proste po nierównym terenie z nawrotami o 180 stopni. Tylko młodsze grupy miały ustawione przeszkody i podbieg na schodach. 

więcej

« poprzednia    1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13    następna »