Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
Archiwum
2013-11-27  / 

Prezes Unimot Express prelegentem „OIL TERMINAL 2013”

Miło nam poinformować, że Prezes Zarządu Spółki – Adam Sikorski był jednym z prelegentów tegorocznego Międzynarodowego Kongresu „OIL TERMINAL 2013”. Kongres odbył się w dniach 21-22 listopada br. w Petersburgu. 

więcej
2013-10-30  / 

Unimot Express posiada kaucję gwarancyjną

W ostatnich dniach października Unimot Express Sp. z o.o. ustanowił kaucję gwarancyjną, zabezpieczającą zapłatę podatku od towarów i usług. Spółka chce w ten sposób zwiększyć bezpieczeństwo swoich partnerów handlowych.

więcej
2013-06-20  / 

Wysokie wyróżnienie dla stacji paliw BLISKA

Z przyjemnością informujemy, iż należąca do Unimot Express stacja paliw BLISKA została wyróżniona w programie „Tajemniczy Klient”. Pod względem jakości obsługi klienta w regionie śląsko-małopolskim nasza stacja zajęła wysokie trzecie miejsce. 

więcej
2013-05-13  / 

Wsparliśmy kolarskie Grand Prix Częstochowy

UNIMOT EXPRESS sponsorował 41. edycję Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Grand Prix Częstochowy, który odbył się 12 maja. Zwycięzcą wyścigu został czeski zawodnik Josef Cerny z klubu CCC Polsat Polkowice. Drugi na mecie był jego klubowy kolega Marek Rutkiewicz, a trzeci - Konrad Czajkowski (Bank BGŻ Team).

więcej
2013-05-08  / 

Kibicujemy uczestnikom wyścigu kolarskiego Grand Prix Częstochowy

12 maja (niedziela) odbędzie się 41. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Grand Prix Częstochowy o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Trasa wyścigu będzie przebiegać przez centrum miasta. UNIMOT EXPRESS jest jednym z głównych sponsorów imprezy.

więcej
2013-04-08  / 

Nominacja UNIMOT GAZ S.A. do wyróżnienia „Akcenty 2012”

Informujemy, że spółka UNIMOT GAZ znalazła się wśród firm nominowanych do udziału w plebiscycie ,,Akcenty 2O12". Plebiscyt jest organizowany przez lnformation Market S.A. - wydawcę portalu e-petrol.pl.

więcej

« poprzednia    1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13    następna »