Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
Kariera

Grupa Kapitałowa UNIMOT, specjalizująca się w międzynarodowym obrocie produktami petrochemicznymi, poszukuje Kandydata na stanowisko:

Radca Prawny/Prawnik

miejsce pracy: Częstochowa

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia prawniczego i posiadania tytułu radcy prawnego lub aplikanta radcowskiego
  • doświadczenia w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego
  • praktycznej znajomości przepisów prawa i doświadczenia w zakresie ich stosowania
  • znajomości języka angielskiego
  • samodzielności w działaniu
  • bardzo wysokich umiejętności komunikacyjnych
  • gotowości do częstych podróży służbowych.

Główne zadania:

  • obsługa prawna spółek w grupie kapitałowej
  • przygotowywanie opinii prawnych, analiza umów
  • udzielanie wyjaśnień w zakresie stosowania przepisów prawa odnoszących się do reprezentowanej jednostki
  • udział w rozmowach biznesowych i negocjowanie warunków umów
  • nadzór prawny nad procesem egzekucji należności
  • przygotowywanie analiz prawnych dokumentacji dotyczącej wierzytelności
  • reprezentowanie spółek przed sądami i organami administracyjnymi.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@unimot.pl do 10 lipca br.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29/08/97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Dziękując za przesłanie aplikacji, informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.