Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
Sponsoring
2011-05-19  / 

XXXIX Międzynarodowy Wyścig Kolarski Grand Prix Jasnej Góry

Firma UNIMOT Express Sp. z o.o jako jeden ze sponsorów GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY informuje, że wyścig miał miejsce 15 maja 2011 roku. Mimo trudnych warunków atmosferycznych na starcie stanęło ponad 70 zawodników. Rywalizacja rozstrzygnęła się na ostatnim kółku, kiedy po naciągnięciu prowadzącej siódemki przez Rutkiewicza, zaatakował Jacek Morajko z zespołu CCC Polsat Polkowice. To właśnie Morejko zwyciężył z 4-sekundową przewagą.

więcej
2010-10-12  / 

III Jurajskie Zawody Samolotowe o Memoriał Piotra Sikorkiego rozstrzygnięte

W dniach 1-2.10.2010r odbyły się III Jurajskie Zawody Samolotowe o Memoriał Piotra Sikorkiego. W zawodach wzięło udział 11 zawodników na samolotach Cessna 152, PZL-110, Koliber i dv20. Rozegrano 2 konkurencje nawigacyjne zakończone ocenianym lądowaniem. Gratulujemy zwycięzcom zawodów!

więcej
2010-09-10  / 

III Jurajskie Zawody Samolotowe o Memoriał Piotra Sikorskiego

W ostatni weekend września Aeroklub Częstochowski organizuje na lotnisku w Rudnikach III Jurajskie Zawody Samolotowe o Memoriał Piotra Sikorskiego. To impreza dla wszystkich: amatorów i zawodowców – mówi Michał Braszczyński, dyrektor Aeroklubu Częstochowskiego.

więcej
2010-05-20  / 

UNIMOT Express sponsorem Grand Prix Jasnej Góry

16 maja rozegrany został 9. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Grand Prix Jasnej Góry, którego jednym z głównych sponsorów była firma UNIMOT Express Sp. z o.o. 

 

więcej
2010-05-17  / 

Firma UNIMOT Express po raz kolejny dołączyła go grona sponsorów słynnego ASRP Zawadzkie.

Firma UNIMOT Express po raz kolejny dołączyła do grona sponsorów słynnego ASRP Zawadzkie. UNIMOT postanowił udzielić wsparcia finansowego, dzięki czemu znany i popularny w całej Polsce Klub Piłki Ręcznej z Zawadzkich w nowym sezonie wystąpi w nowych profesjonalnych strojach. Mamy nadzieję, że wpłynie to również korzystnie na dalsze sukcesy naszych dzielnych CHŁOPAKÓW!

 

 

podziękowania

2008-10-10  / 

Sponsoring

Firma UNIMOT Express nie ogranicza swoich działań do podstawowej działalności. Aktywnie uczestniczymy w wielu wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Pomagamy rowijać talenty i pasje.

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat uczestnictwa firmy w akcjach, które odbyły się w ostatnim czasie.

« poprzednia    1 2    następna »