Kiedy Polska otwierała się na zmiany i wolny rynek, bracia Piotr i Adam Sikorscy założyli w 1992 roku Unimot Express. Wybór branży nie był przypadkowy. Produkty naftowe zawsze odgrywały napędową rolę w gospodarce światowej. A rozpędzająca się gospodarka w Polsce potrzebowała paliw i tu właśnie nasza firma znalazła swoje miejsce na rynku. Dziś z dumą współtworzymy markę firm rodzinnych, której ambasadorami na świecie są np. Ford czy włoski Fiat.
Olej opałowy

unimot


 

Przytulny dom to oaza spokoju i wypoczynku. Warunki w nim panujące mają znaczący wpływ na prawidłowe funkcjonowanie każdego człowieka. Nie tylko samo wnętrze mieszkania lecz również klimat w nim panujący oddziałuje na nasz nastrój, dlatego utrzymanie właściwej temperatury w pomieszczeniu pełni tak istotną rolę.

Zarówno dla odbiorców prywatnych jak i dla odbiorców instytucjonalnych
oferujemy lekki Olej Napędowy Grzewczy EKOTERM Plus.

Ten ekologiczny, przyjazny dla środowiska produkt odznacza się spełniającymi normy światowe, doskonałymi parametrami eksploatacyjnymi. Olej opałowy to najwyższa jakość i ochrona przyrody jednocześnie.
Olej opałowy stanowi idealne paliwo do zasilania kotłów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych, szpitalach, szkołach, ale także w zakładach produkcyjnych.

 

W naszej ofercie posiadamy:

  • lekki olej opałowy
  • średni olej opałowy


Mamy również możliwość zakupu innych produktów ropopochodnych ze wszystkich rafinerii na terenie naszego kraju.


Własne zaplecze logistyczne pozwala nam spełniać nawet najwyższe wymagania naszych Klientów w zakresie jakości oraz terminowości dostaw.

Kontakt handlowy:

Biuro Częstochowa
tel.
: (34) 361 83 97
fax
: (34) 366 50 97

 

nie zwlekaj
Bezpłatny numer dla zamawiających olej opałowy: 0 800 130 070
Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego:
Imię:
Nazwisko:
Nazwa firmy:
Telefon:
Adres e-mail:
Treść:
Kod:
Captcha
Przepisz kod: